Toto sa vám môže hodiť do vrecka, ak chcete schudnúť

Pýtate sa ako schudnúť? Odpoveď je jednoduchá. Musíte pravidelne jesť! Každé 3 hodiny jedno jedlo. Alebo radšej jesť ešte menšie jedlá ale každé 2 hodiny. To je spoľahlivý návod na to ako schudnúť.

Žiaľ, nie je to v praxi tak jednoduché! Často sa stane, že máte dlhú cestu v aute. Alebo schôdzu. Alebo ste vo výrobe a celé hodiny ešte potrvá, kým bude oficiálna prestávka na jedlo. Čo zjesť?

Vo vrecku alebo v kabelke môžete nosiť rôzne záchranné jedlá. Tie vám umožnia, aby ste sa najedli rýchlo v čase, kedy nie je poruke plnohodnotné jedlo.

  • Proteínové tyčinky. Kúpite v športovom obchode. Voľte také, ktoré majú minimum pridaného cukru.
  • Tyčinky ako náhrada stravy. V športovej výžive kúpite aj tyčinky, ktoré nahradia jedno jedlo.
  • Nápoje ako náhrada stravy. Kúpite v lekárni. Fľaštička nahradí plnohodnotne jedno jedlo. Nutridrink, Ensure, Prosure a podobné.
  • Sójové vločky. Kúpite v potravinách. Sú mimoriadne sýtivé.
  • Ľanové semaná. Ťažšie sa jedia, ľahko sa rozsypú, ale ak pohryziete za hrsť, zabudnete na hlad. Pritom obsahujú mimoriadne veľa užitočných látok pre zdravie. Niektoré z týchto látok dokonca podporujú chudnutie.

Týchto niekoľko tipov na chudnutie vám môže prísť vhod. Nemusíte nosiť všetko naraz. Stačí ak máte poruke jednu z možností. Napríklad v aute zopár fľaštičiek výživy. V kabelke zo dve tyčinky. Potom keď príde čas najesť sa, máte čoho. Stačí oznámiť, že potrebujete ísť na WC a cestou sa najete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Užite si relaxačnú masáž

Zázračné legíny na chudnutie?